en
pl
home

OMEGA 4/2017

Koniec roku to czas refleksyjny. Sporządzamy podsumowania, snujemy plany na przyszłość. Jaki był mijający rok? Dokąd zmierzamy? Co chcemy osiągnąć? Mamy nadzieję, że to był dla Was dobry rok, a kolejny będzie jeszcze lepszy! Ufamy, że magazyn OMEGA Idea Book dla branży funeralnej pozostanie Waszym przyjacielem i partnerem w codziennym rozwoju. Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu!

więcej

OMEGA 3/2017

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu „OMEGA” Idea Book dla branży funeralnej! Mamy nadzieję, że jesteście dociekliwi i chętni by poznawać nowe produkty, usługi, rozwiązania. Ciekawość przecież napędza biznes.

więcej

OMEGA 2/2017

To wydanie magazynu „OMEGA Idea Book dla branży funeralnej” zaczynamy od pytania: Czy chcielibyście być nieśmiertelni? Zapraszamy do refleksji i lektury całego magazynu – sporo w nim inspiracji i porad jak rozwijać biznes funeralny.

więcej

OMEGA 1/2017

Zainspiruj się z OMEGĄ! Zapraszamy do lektury kolejnego wydania magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” znajdziesz w niej sporą porcję ciekawych produktów, które pokazano na targach MEMENTO Poznań i wiele więcej inspiracji jak rozwijać biznes funeralny.

więcej

OMEGA 4/2016

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” zawierającego specjalny dodatek – Vademecum Zwiedzającego targi MEMENTO Poznań 2016.

więcej

OMEGA 3/2016

Zapraszamy do lektury działu TREND BOOK w najnowszym wydaniu magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej”. Znajdziecie w nim sporą dawkę inspiracji – od zaawansowanych technologii informatycznych w służbie domów pogrzebowych, przez wzorowanie się na przyrodzie aż po koncepcję „życia po życiu” za sprawą powrotu do natury...

więcej

OMEGA 2/2016

Jeśli jesteście ciekawi nowych kierunków w branży funeralnej i szukacie świeżego spojrzenia na tematy z nią związane – zapraszamy do lektury kolejnego wydania magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej”. Znajdziecie w nim pokaźną dawkę trendów i inspiracji, które wyszukaliśmy dla Was podczas bolońskich targów TANEXPO. Wiele zaprezentowanych tam rozwiązań nas wzruszyło, zaciekawiło, zainspirowało.

więcej

OMEGA Idea Book dla branży funeralnej 2016

Zespół targów MEMENTO stworzył pierwszy w Polsce raport trendów dla specjalistów z branży pogrzebowej - OMEGA Idea Book dla branży pogrzebowej! Dowiedz się w jakim kierunku rozwija się rynek.

więcej