en
pl
home

OMEGA 2/2017

To wydanie magazynu „OMEGA Idea Book dla branży funeralnej” zaczynamy od pytania: Czy chcielibyście być nieśmiertelni? Zapraszamy do refleksji i lektury całego magazynu – sporo w nim inspiracji i porad jak rozwijać biznes funeralny.

W dziale TREND BOOK piszemy o śmiałych koncepcjach życia po życiu. Może już wkrótce oprócz nagrobków, tabliczek pamiątkowych i obecnie znanych form internetowych upamiętnień zakłady pogrzebowe będą oferować usługę tworzenia chatbota lub androida zmarłej osoby? Zachęcamy do refleksji.

W tym wydaniu stawiamy również akcent na BIZNES a przede wszystkim na e-biznes. Rozwój technologii oraz zmiany w sposobie komunikacji zachęciły nas do zgłębienia zjawiska e-handlu w branży funeralnej i rozmowy z właścicielami pierwszego w Polsce domu pogrzebowym online. Pomysł jest odważny, intrygujący i … wygodny zarówno dla klienta, jak i właściciela tradycyjnego domu pogrzebowego. Zapraszamy do sprawdzenia dlaczego.

Już dziś zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu szkoleniowym – Funeral Forum, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 9-10 listopada. Zapraszamy do świata inspiracji, porad dotyczących nowoczesnego marketingu i sprzedaży w biznesie funeralnym. Prelegentami wydarzenia będą wyjątkowe osobowości, które zelektryzują słuchaczy ogromem możliwości jakie czekają na odważnych przedsiębiorców pogrzebowych. Będą mówić konkretnie i na temat. O czym? Zapraszamy do lektury kolejnych stron magazynu oraz >> tutaj <<.

Katarzyna Supa
redaktor naczelna magazynu „OMEGA”

 

PRENUMERATA MAGAZYNU "OMEGA" JEST BEZPŁATNA!

Chcesz otrzymywać magazyn "OMEGA"?
Napisz na adres prenumerata@magazynomega.pl

W treści wiadomości podaj nazwę firmy, adres, imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail, NIP,  abyśmy mogli pozostać w kontakcie.
Najnowsze wydanie już wkrótce znajdzie się w twojej skrzynce pocztowej!

2017-05-18