en
pl
home

OMEGA 3/2017

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu „OMEGA” Idea Book dla branży funeralnej! Mamy nadzieję, że jesteście dociekliwi i chętni by poznawać nowe produkty, usługi, rozwiązania. Ciekawość przecież napędza biznes.

W dziale TREND BOOK zachęcamy do przyglądania się temu, co wydaje się na pierwszy rzut oka niepozorne i prezentujemy sporo ciekawych rozwiązań wypatrzonych na hiszpańskich targach FUNERMOSTRA w Walencji. Z jednej strony obserwujemy wyścig na innowacje i nowe technologie
z drugiej zaś powrót do tego co proste i naturalne. Hiszpański rynek funeralny charakteryzujemy szczegółowo w rubryce WARTO WIEDZIEĆ.

W tym wydaniu debiutują dwa nowe działy PSYCHOLOGIA, w którym pochylamy się nad tematem żałoby i oswajania smutku oraz MARKETING FUNERALNY traktujący o nowoczesnej komunikacji marketingowej w branży funeralnej. Komunikacji, która w centrum uwagi stawia klienta i jego potrzeby. Powszechnym nośnikiem reklamy w branży pogrzebowej jest karawan. Jak sfinansować zakup pojazdu, który zbuduje wizerunek zakładu pogrzebowego, będzie jego wizytówką? W dziale MOTORYZACJA przekonujemy, że luksusowe karawany są na każdą kieszeń a ich posiadanie można sfinansować dzięki atrakcyjnym ofertom leasingowym dedykowanym branży.

Jesienią zapraszamy na wyjątkowo inspirujące spotkanie szkoleniowe – FUNERAL FORUM, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 9-10 listopada
na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegółowy program spotkania znajdziecie na kolejnych stronach magazynu oraz >> tutaj <<.

Do zobaczenia w listopadzie!

RENUMERATA MAGAZYNU "OMEGA" JEST BEZPŁATNA!

Chcesz otrzymywać magazyn "OMEGA"?
Napisz na adres prenumerata@magazynomega.pl

W treści wiadomości podaj nazwę firmy, adres, imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail, NIP,  abyśmy mogli pozostać w kontakcie.
Najnowsze wydanie już wkrótce znajdzie się w Twojej skrzynce pocztowej!

2017-08-30