en
pl
home

Magazyn „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” powstał z potrzeby wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań do polskiego sektora pogrzebowego. Poruszane w czasopiśmie tematy koncentrują się na trendach i nowościach z obszaru produktów funeralnych, ceremonii pogrzebowych, florystyki, kamieniarstwa, floty, marketingu oraz obsługi klienta.

Magazyn „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” ukazuje się cztery razy w roku prezentując inspirujące rozwiązania, wpływające na rozwój branży funeralnej. Czasopismo dedykujemy przedsiębiorcom działającym w branży funeralnej zainteresowanym wprowadzaniem innowacyjnych produktów, wyznaczaniem nowych standardów. Magazyn nieodpłatnie trafia do właścicieli 2422 zakładów pogrzebowych i krematoriów oraz zarządców cmentarzy na terenie całej Polski.

Mając nadzieję, że koncepcja magazynu spotkała się z Państwa zainteresowaniem zapraszamy do jego współtworzenia. Z przyjemnością prezentujemy ofertę producentów i dystrybutorów produktów funeralnych, dostawców usług i technologii dla branży.

Będzie nam miło gościć również Państwa firmę na naszych łamach.

>>>

Jeśli chcieliby Państwo otrzymywać magazyn regularnie i dotrzeć za jego pośrednictwem do swoich potencjalnych klientów, zapraszamy do kontaktu z redakcją oraz działem reklamy >>> KONTAKT